Teljesítményértékelés a gyakorlatban
online útmutató a teljesítményértékeléshez
Egy délután alatt átnézhető, kompakt, gyakorlatias tudástár a teljesítményértékelés jelenéről
Tudd meg, hogyan és milyen kritériumok alapján válassz teljesítményértékelési rendszert!
Ismerd meg az aktuális trendeket a teljesítményértékelés nemzetközi gyakorlatában!
Gyakorlati példákat bemutató videó anyagok és kiegészítő elméleti anyag letölthető formátumban
I. és II. rész ára:
• A kurzusra történő regisztráció fizetési kötelezettséget von maga után.
• A fizetéssel kapcsolatos információkról emailben értesítünk.
10.990 Ft + áfa
A tanfolyamról részletesebben:
A tanfolyam két részt tartalmaz, melyet a sikeres regisztrációt és a számla kiállítását követően küldünk el a hallgatónak.
A tananyagok feldolgozásának sebességét hallgatóinkra bízzuk, azok bármikor elérhetőek lesznek számukra a megnyitást követően.
A tanfolyam alapvető előzetes ismereteket igényel a teljesítményértékelésről. Hallgatóink megismerhetik a folyamatot, hogy miként és hogyan érdemes teljesítményértékelési rendszert választani és bevezetni, valamint segít átlátni a jelenlegi trendeket, mind nagyon gyakorlatias példákkal. A videók során megjelenik a CX-Ray teljesítményértékelési rendszere, de a tanácsok és jógyakorlatok nem termék specifikusak, így bármilyen rendszer esetén hasznosak.
Képzésünk 2 részből épül fel:
Miként és hogyan érdemes új teljesítményértékelési rendszert kiválasztani? Milyen lépéseket kell megtenni, milyen szempontok szerint érdemes kiválasztani a rendszert?
Bemutatásra kerülnek a nemzetközi trendek, és az, hogy ezeket hogyan lehet alkalmazni a saját szervezetre. Körbetekintést nyújt, segít átlátni a teljesítményértékelés lehetséges megoldásait, és amit érdemes azokból megtartani, átalakítani.
Arról lesz szó, hogy kik a különböző szereplők a TÉR bevezetésénél, ki hogyan tudja segíteni a rendszer felállítását. Mire figyeljünk oda és hogyan kommunikáljunk?
Rövid elméleti összefoglaló alapján megismerhetjük a teljesítményértékelés két legnépszerűbb összetevőjét: kompetenciaértékelés, célkitűzési rendszer.
1. rész
2. rész
Milyen ismereteket sajátíthatsz el?
A Teljesítményértékelésről
A teljesítményértékelés napjainkban is inkább tűnik egy felesleges rossznak a munkavállalónak, extra erőfeszítésnek a HR számára és fejvakarásnak a vezetőknek, mintsem egy kölcsönösen hasznos rendszernek. De miért ragadt meg a teljesítményértékelés ebben a hálátlan szerepkörben, amikor valójában az ösztönzés egyik leghatékonyabb eszköze is lehetne?
Eredmények nyomonkövetésében
Dolgozói autonómia növelésében
Szervezeti odafigyelés megteremtésében
Visszajelzések átadásában
Szervezeti célok egyéni célokká bontásában
Dolgozói elkötelezettség növelésében
A jól felépített TÉR számos területen segíti a vezetőket:
A jól felépített és átgondolt teljesítményértékelés számos területen képes megkönnyíteni a vezetők feladatát csapatuk motiválásának fenntartásában, a mérőszámok nyomon követésében és a szervezeti és egyéni célok összehangolásában.
Tarts velünk és ismerd meg a teljesítményértékelési rendszerekben rejlő potenciált:
módszerét és alkalmazási lehetőségeit!